Polityka cookies
Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz utrzymania sesji użytkownika po zalogowaniu. więcej informacji
Login
Hasło
 
 

Aktualności » Powiat

Data publikacji: 2017.04.26 13.04.52
W miniony czwartek 20 kwietnia policjanci z Posterunku Policji w Płotach zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty handlu i posiadania narkotyków za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 25 – latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące.

W czwartek funkcjonariusze Posterunku Policji w Płotach w wyniku prowadzonych działań i zebranych informacji zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, podejrzewanego o handel oraz posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania mundurowi zabezpieczyli w miejscu zamieszkania mężczyzny broń gazową. Policjanci ujawnili także ponad pół kilograma narkotyków, w tym: ponad 262 gramów amfetaminy, prawie 400 gramów marihuany oraz prawie 500 szt. tabletek ekstazy a także ok 19,5 kg suszu roślinnego przypominającego krajankę tytoniową.

Zatrzymany 25 – letni mieszkaniec gminy Płoty posiadał również przedmioty, które służyły mu do handlu narkotykami tj. wagę oraz woreczki strunowe. Część zabezpieczonych narkotyków była podzielona na porcje, spakowana i przygotowana do sprzedaży.

Mężczyzna usłyszał zarzuty handlu oraz posiadania środków odurzających i przyznał się do zarzucanych mu czynów. W piątek Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec 25 – latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Teraz mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Obrazek 2 z 2
Komentarze
Komentarzy: 0
Komentarzy: 0