Polityka cookies
Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz utrzymania sesji użytkownika po zalogowaniu. więcej informacji
Login
Hasło
 
 

Aktualności » Resko.

Data publikacji: 2017.04.19 14.30.43
Radny Dariusz Możejko zrezygnował z mandatu radnego. W związku z tym 30 marca Wojewoda Zachodniopomorski, zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 20 marca 2017 roku w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Resku w okręgu wyborczym nr 9 w porozumieniu z Komisarzem Wyborczym w Szczecinie zarządził wybory uzupełniające w tym okręgu ustanawiając datę wyborów na 18 czerwca 2017 roku.

Jednak już 11 kwietnia zostało wydane obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Szczecinie o przyczynach nieprzeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Resku. Jako przyczynę podał fakt, iż w ustawowo zakreślonym terminie nie wpłynęło zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego w zarządzonych przez Wojewodę Zachodniopomorskiego na dzień 18 czerwca 2017 roku wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Resku w okręgu wyborczym nr 9. W związku z tym zarządzone wybory na ten dzień nie odbędę się a mandat pozostaje nieobsadzony. Wybory uzupełniające zostaną powtórzone pomiędzy 6 a 9 miesiącem licząc od daty na którą były zarządzone czyli między grudniem a marcem przyszłego roku.   
 op
Komentarze
Komentarzy: 0
Komentarzy: 0