Polityka cookies
Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz utrzymania sesji użytkownika po zalogowaniu. więcej informacji
Login
Hasło
 
 
...
Artykułów: 540
Data publikacji: 2017.04.05 15.20.29
31 marca 2017 miał miejsce strajk nauczycieli w łobeskich jednostkach oświatowych. Powstrzymując się od pracy nauczyciele walczyli o gwarancję zatrudnienia, zachowanie dotychczasowej jakości pracy oraz co najmniej 10- proc. podwyżkę. Cel nadrzędnym było wstrzymanie reformy edukacji. Budynki zostały oflagowane Mimo strajku hala sportowa w Łobzie była w gotowości i pracownicy gminy oczekiwali uczniów pod swoim dachem.
Data publikacji: 2017.04.05 15.19.48
Prace przy moście na Łoźnicy trwają pełną parą. Kierowcy korzystają z zastępczego przejazdu a czasem z przyzwyczajenia wjeżdżają pod zakaz pod wiaduktem. Wykonawcą robót jest MOST Sp. z o. o. z Sopotu. W ramach prac firma ma wykonać: rozbiórkę starego mostu i budowę nowego, przebudowę jazu, budowę tymczasowej drogi objazdowej wraz z przepustem na rzece, wykonanie robót rozbiórkowych, wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni i warstwy ścieralnej, budowę chodników i wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
Data publikacji: 2017.04.05 15.17.59
(ŁOBEZ) Według podziału geobotanicznego Polski (Szafer, 1988) gmina Łobez leży w obrębie: Państwo: Holarktyka, Obszar: Euro-Syberyjski, Prowincja: Niżowo-Wyżynna Środkowśuropejska, Dział: Bałtycki, Poddział: Pas Równin Przymorskich i Wysoczyzn Pomorskich, Kraina: Pojezierze Pomorskie, Okręg: Wałecko-Drawski. Podział geobotaniczny tego trenu pokrywa się obszarowo z podziałem fizjograficznym. Szata roślinna rozwija się w zależności od warunków biotopowych występujących na danym obszarze. Roślinność potencjalna Roślinnością potencjalną nazywamy taką roślinność, jaka wystąpiłaby na opisywanym terenie, gdyby przyroda mogła rozwijać się samorzutnie, bez ingerencji człowieka. Obszar gminy charakteryzuje duża różnorodność siedlisk. Największą powierzchnię zajmują siedliska subatlantyckiego kwaśnego lasu bukowo-dębowego typu pomorskiego, położone na wschód od doliny Regi oraz w widłach tej doliny. Na południu gminy znajduje się obszar potencjalnego występowania żyznej buczyny niżowej oraz kontynentalnego boru mieszanego.
Data publikacji: 2017.04.05 15.15.03
Zbliża się Gala Sportu, Twoje „dziecko”, które organizujesz od pierwszego wydania. Galę, którą zazdroszczą mieszkańcy ościennych powiatów i zapewne nie tylko. Choć organizatorem jest Starostwo Powiatowe wŁobzie tajemnic ą poliszynela jest, że nadal współorganizujesz to wspaniale sportowe wydarzenie. Dziś już nie wyobrażamy sobie, aby Gala Sportu odbyła się bez olimpijczyków. Kto w tym roku zagości w łobeskiej hali sportowej?
-To już X jubileuszowa Gala. Odbędzie się 21 kwietnia, rozpoczęcie o godz. 18.
Data publikacji: 2017.04.05 15.12.17
O konieczności modernizacji stadionu mówi się od lat. Jak na razie na stadionie nie trwają żadne prace wykonywanew ramach modernizacji. Czy to się zmieni? Został złożony wniosek doMinisterstwa Sportu i Turystyki. Oficjalnie rozstrzygnięcie ma nastąpić w czerwcu. - Myślę, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani. Mamy gotowy projekt i pozwolenie na budowę. W tym tygodniu będzie ustalony termin spotkania z ewentualnym inwestorem, który wyłożyłby pieniądze.
Data publikacji: 2017.03.29 14.34.59
Niemal dwa promile alkoholu we krwi miał 33.letni kierowca samochodu marki Volkswagen, który w niedzielę późnym popołudniem, wypadł z drogi i, zaparkował w ścianie budowanego właśnie budynku. Zdarzenie miało miejsce na ul. Węgorzyńskiej w Łobzie. Kierowcy nic się nie stało, ucierpiał samochód i budynek. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a o losie kierowcy zdecyduje sąd.
Data publikacji: 2017.03.29 14.32.20
Gmina już załatwiła wszelkie formalności prawne z wiązane z działką przylegającą do parkingu płatnego naprzeciwko Tesco. Do zorganizowania pozostały jeszcze prace kosmetyczne, typu pomalowanie pasów i posprzątanie i powstanie dodatkowy bezpłatny parking w centrum handlowym i w pobliżu przychodni.                      MM
Data publikacji: 2017.03.29 14.30.58
(ŁOBEZ). Zamiast Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji powstanie zakład budżetowy, który przejmie obowiązki firmy. Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji miał zastrzeżenia co do dotychczasowych rozwiązań w gminie Łobez, tym bardziej, że przedsiębiorstwo wykonywało zadania na sieci od listopada 2011 bez ogłoszonego przez gminę przetargu na ten cel. Gdyby gmina nawet chciała pozostać przy tym rozwiązaniu, ogłaszając przetarg, to okazuje się, że jest to raczej niemożliwe. Mając na uwadze opinię UOKiK oraz wypowiedzianą umowę dzierżawy przedsiębiorstwu wodociągowemu powstała potrzeba utworzenia jednostki budżetowej, która docelowo ma przejąć zadania związane z zarządzeniem wodą i kanalizacją na terenie gminy Łobez. Jest to pierwszy etap całego procesu związanego ze zmianą funkcjonowania zarządzania wodociągami i kanalizacją na terenie gminy. Na chwile obecną część sieci wydzierżawiona jest przedsiębiorstwu, natomiast na wszystkich nowo powstałych byłby obowiązek procedowania w formie przetargowej czy konkurencyjnej na każdej nowo wytworzonej części.
Aktualności » Łobez-Gmina.
Data publikacji: 2017.03.29 14.30.41
Reforma oświaty wciąż wzbudza wiele emocji i kontrowersji. Gdy z jednej strony gminy muszą w błyskawiczny sposób, nie mając szczegółowych wytycznych poddać się zaleceniom Rządu, rodzice i nauczyciele czują się pominięci w decyzjach władz lokalnych. Dyskusja na ten temat przetoczyła się podczas komisji połączonych. Nikt jednak nie spodziewał się, że padną słowa, które niejednego wbiły w podłogę. Podczas komisji połączonych rady Miejskiej w Łobzie rozgorzała gorąca dyskusja dotycząca nowej sieci szkół, mimo iż kuratorium oświaty nie miało żadnych zastrzeżeń do zamierzeń władz gminy. Dyskusje rozpoczął sołtys Unimia Zdzisław Zielonka, który zwrócił uwagę, że 18 miejscowości z terenu gminy przypisanych jest do Szkoły Podstawowej nr 1, natomiast 8 do Szkoły Podstawowej nr 2. - W uzasadnieniu jest podane, że wzięto pod uwagę m.
Aktualności » Przyborze-Gmina Łobez
Data publikacji: 2017.03.29 14.30.14
 13 tys. zł – tyle kosztował remont lokalu komunalnego przejętego od Agencji Nieruchomości Rolnych. Niebawem do tego lokalu wprowadzi się rodzina z Bonina. Dom, w którym nadal mieszkają, zostanie wystawiony na sprzedaż. W lokalu w Przyborzu przejętego od Agencji Nieruchomości Rolnych przez jakiś czas mieszkała osoba, która tam nie przebywała, ale lokal był zdewastowany. Praktycznie wszystko było robione od podstaw: instalacja kanalizacyjna, wodociągowa, centralne ogrzewanie, równocześnie podłączenie do kanalizacji. Obecnie lokal jest wyremontowany i przeznaczony do zasiedlenia.
Aktualności » Łobez-Gmina.
Data publikacji: 2017.03.29 14.29.53
(ŁOBEZ-gmina). Radni miejscy jednogłośnie przyjęli ceny taryf za wodę i ścieki. Ceny obowiązują od 1 maja. Zgodnie z taryfami za wodę i ścieki na ten i część przyszłego roku odbiorca pobierający wodę na cele: socjalno-bytowe, produkcji żywności i farmaceutyczne, produkcyjne i pozostałe zapłaci za wodę 3,63 zł/m.sześc. brutto, przy rozliczeniu w oparciu o wodomierz główny – stawka opłaty abonamentowej wyniesie 7,13 zł brutto. Przy okresie rozliczeniowym 1-2 miesiące stawka opłaty abonamentowej wzrośnie do 7,79 zł.
Data publikacji: 2017.03.29 14.29.15
Na terenie gminy Łobez występuje wiele cennych okazów przyrody ożywionej oraz obszarów cennych ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe. Na podstawie analiz i porównań uznaje się, że tereny Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie leżą w granicach żadnego obszaru chronionego ani szczególnie cennego. Nie znajduje się też obiekt ani teren podlegający szczególnej ochronie bądź posiadający takie predyspozycje w sensie formalnym. Teren strefy inwestycyjnej nie leży w granicach żadnego obszaru chronionego, jednak na odcinku ok. 2000 m graniczy od południa wzdłuż ściany lasu z planowanym Obszarem Chronionego Krajobrazu, wpisanym co prawda do opracowań planistycznych gminy w 1993 r., jednak nie mającego umocowania prawnego. Wymieniony jest on w Waloryzacji Przyrodniczej Gminy Łobez jako "Resko-Węgorzyński Obszar Chronionego Krajobrazu", którego część znajduje się w obszarach chronionych NATURA 2000 Ostoi Ińskiej i Dorzecza Regi.
Data publikacji: 2017.03.23 13.20.57
We wtorek 21 marca w Łobeskim Domu Kultury odbyły się Powiatowe Eliminacje Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Estradowej. W przeglądzie udział wzięły 2 zespoły, 13 wykonawców indywidualnych, łącznie 45
uczestników. Jury w składzie: Dorota Bączyk, Rafał Reich, Andrzej Dziegieć po wysłuchaniu wszystkich wykonawców zarówno w Przeglądzie Piosenki Dziecięcej oraz Estradowej postanowiło zakwalifikować do Przeglądu Wojewódzkich następujących
wykonawców: kategoria wiekowa 6 – 9 lat: Zespół Wokalny „Jedyneczki” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łobzie op. Bożena Korniluk, Amelię Wicińską z Centrum Kultury w Resku op. Olga Szerszeń, Mikołaja Marka ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w
Łobzie op. Barbara Druch, ponadto wyróżnienia otrzymali: Jakub Trzmiel, Mikołaj Dynowski, Hubert Peter, Zespół „Wesoła Gromadka”,Maja Mazur, Łucja Drozda, Dominika Siwińska.W Przeglądzie Piosenki Estradowej kwalifikacje do Przeglądu Wojewódzkiego otrzymali: Paulina Karaś z Zespołu Szkół w Łobzie op.
Data publikacji: 2017.03.22 13.30.55
„Ludzie zaczynają buczeć, są projekty zrobione, odkładane, a praktycznie nic nie jest zrobione przez kilka lat” Podczas posiedzenia komisji połączonych radny Marek Wierzbowski oskarżył burmistrza, że przez ostatnie lata nie zrobił na wsiach żadnych inwestycji. Burmistrz w kontrargumentach wytoczył działo wielkiego kalibru. Kto z nich miał rację? - Zauważyłem, że burmistrz obsypał miasto inwestycjami – rozpoczął swoją wypowiedź radny Marek Wierzbowski, reprezentujący tereny wiejskie, odnosząc się do planowanych inwestycji na ten rok. - Chciałbym przypomnieć, że jeszcze są wioski. Ludzie zaczynają buczeć, są projekty zrobione, odkładane, a praktycznie nic nie jest zrobione przez kilka lat. Jestem tu 10 lat i praktycznie nic nie jest robione przez gminę Resko w gminie. Żadnych chodników.
Data publikacji: 2017.03.22 13.27.41
- WARUNKI HYDROGEOLOGICZNE: WODY POWIERZCHNIOWE I PODZIEMNE  Warunki hydrograficzne są ściśle związane z rzeźbą terenu, która wyznacza powierzchniowy układ sieci wodnej. Warunkuje je także budowa geologiczna i klimat.  Gmina Łobez leży w strefie, przez którą przechodzi wododział, oddzielający zlewnię rzek Przymorza od dorzeczy Odry i Noteci. Dominującą rolę pod względem wielkości odwadnianego terenu odgrywa rzeka Rega. W gminie Łobez znajdują się następujące cieki wodne: Rega - wypływa z jeziora Resko Górne pod Połczynem Zdrój. Całkowita długość rzeki wynosi 199 km, a w granicach gminy 31,5 km. Powierzchnia jej dorzecza wynosi 2 725 km2.
Aktualności » Gmina Łobez.
Data publikacji: 2017.03.22 13.27.12
Zadania gminy, to nie tylko wielkie inwestycje. Co rusz wykonywane są mniejsze,  za które gmina płaci nie w milionach, ale w tysiącach zł. Na co w ostatnim miesiącu wydano pieniądze? Program rewitalizacji za niemal 30 tys. zł 20 lutego podpisano umowę z firmą z Zielonej Góry, która zobowiązała się wykonać Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Łobez na lata 2017-2023 za kwotę 29.700 zł. Była to najniższa oferta cenowa. Spośród pięciu ofert, w tym trzech niepodlegających odrzuceniu najwyższa wynosiła 58.
Data publikacji: 2017.03.22 13.26.29
Łobescy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zabezpieczyli 230 kg suszu tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej ze Świnoujścia w jednym z pomieszczeń biurowych na terenie Łobza wynajmowanych przez 50 letniego mężczyznę zabezpieczyli 230 kg wysuszonych liści tytoniu oraz około 4 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Zgromadzony tytoń
Aktualności » Resko-Powiat.
Data publikacji: 2017.03.22 13.25.23
Odnośnie działań związanych ze szpitalem bardzo często słyszy się, że wszelkie próby podejmowanych działań służą dobru pracowników i mieszkańców powiatu. O odczucia związane z tym, co dzieje się wokół szpitala zapytaliśmy pracowników. Spora grupa mieszkańców powiatu, gdy jeszcze istniał oddział wewnętrzny szpitala i tak była kierowana przez swoich lekarzy do placówki lecznictwa zamkniętego w Nowogardzie albo do szpitala w Drawsku z pominięciem szpitala w Resku. Tym samym czasami na oddziale wewnętrznym w Resku nie było nikogo, czasami jeden pacjent na dziesięć łóżek. Osoby potrzebujące bardziej specjalistycznej opieki trafiały bezpośrednio do szpitala w Gryficach, gdzie miały zapewnioną nie tylko opiekę medyczną, ale i cały pakiet badań. Resko poza siecią W szpitalu w Resku pracuje około 60 osób. Ich byt obecnie jest w zawieszeniu, albowiem szpital w Resku nie znalazł się w sieci szpitali.
Data publikacji: 2017.03.22 13.23.34
2 marca 2017 r. Polska Izba Książki w imieniu wydawców i księgarzy zainicjowała w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego spotkanie z wicepremierem Piotrem Glińskim. Dotyczyło ono wprowadzenia na okres 12 miesięcy jednolitej ceny książki na nowości. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji branżowych PIK, SKP, IKP, OSK – wydawcy i księgarze oraz pisarze, bibliotekarze itd. Wcześniej zebrano niemal 700 imiennych podpisów pod apelem o wdrożenie ustawy o jednolitej cenie książki zebranych wśród księgarzy. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński poparł zaproponowane rozwiązania dotyczące książki, ponieważ, jak stwierdził, książka jest jednym z głównych filarów kultury. O tzw.
Data publikacji: 2017.03.22 13.22.48
Sprawca włamania do mieszkania na terenie gminy Dobra został zatrzymany przez łobeską policję. Za czyn ten grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o fakcie włamania do mieszkania znajdującego się na terenie gminy Dobra. Sprawca podważył szybę w oknie i w ten sposób dostał się do środka. Z mieszkania zabrał artykuły spożywcze oraz alkohol. Mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą. Na miejscu wykonali szereg czynności procesowych m.
Data publikacji: 2017.03.20 10.06.40
Tutejsza szkoła kolejny raz pokazała, że placówka oświatowa to nie tylko miejsce nauki, ale też platforma, na której najmłodsi i nie tylko mogą podzielić się swoją pasją. Tym razem szkoła otworzyła swoje drzwi z okazji trzeciej już edycji Dnia Modelarza. Nazwa może być myląca, albowiem wszyscy chętni uczniowie mogli pochwalić się swoimi kolekcjami. Czego tu nie było? Nawet
Aktualności » Gmina Łobez.
Data publikacji: 2017.03.16 21.20.46
10 marca 2017 r. ŁDK w Łobzie przeprowadzono, na szczeblu gminnym, XII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej: „Młodzież Zapobiega Pożarom”, zorganizowany przez Społeczny Komitet Organizacyjny w składzie: p. Bogdan Górecki, p. Jan Ceholnyk- Zarząd Miejsko- Gminny OSP RP w Łobzie. W turnieju uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Łobzie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łobzie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Bełcznie, Zespołu Szkół Gimnazjalnych im.
Data publikacji: 2017.03.15 16.31.11
Tylko dwóch radnych było przeciw przy trzynastu głosach za likwidacją Zespołu Szkół w Resku z dniem 31 sierpnia br. W miejscu obecnego Zespołu Szkół zostanie powołany nowy, w którego skład będą wchodzić: Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego, Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Baczyńskiego, Zasadnicza Szkoła Zawodowa oraz Szkoła Podstawowa. Uchwała weszła w życie z dniem podjęcia. - W nowym roku szkolnym nikt do pierwszej klasy gimnazjum nie przyjdzie. Zostaną dwie klasy i nauczyciele z gimnazjum.
Data publikacji: 2017.03.15 16.30.38
Wraz z likwidacją gimnazjów w Łobzie zmieni się ilość szkół podstawowych a co za tym idzie - zmiany okręgów. Nie obyło się bez protestów, szczególnie ze strony Rady Rodziców z SP2 przeciwko przeniesieniu najstarszych klas do budynku, w którym obecnie mieści się Gimnazjum a już od września SP nr3.       - Myślimy globalnie pod kątem utrzymania trzech szkół.
Data publikacji: 2017.03.15 16.30.00
Choć rozbiórka trybun na stadionie miejskim miała rozpocząć się wraz z ociepleniem, jak na razie żadnych prac nie widać. O przyczynę zapytaliśmy burmistrza Łobza Piotra Ćwikłę. - Mamy złożony wniosek do Ministerstwa Sportu o dofinansowanie budowy euroboiska. Ten wniosek będzie rozpatrzony być może do końca tego miesiąca. Z tym związane jest wstrzymanie prac związanych z rozbiórką. Wykonawca już
Aktualności » Radowo Małe.
Data publikacji: 2017.03.15 16.29.02
12 marca natychmiastowej pomocy potrzebowało sześcioletnie dziecko, które uległo oparzeniu. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował na terenie tutejszego stadionu. Zabezpieczeniem prowizorycznego lądowiska zajęły się dwa zastępy straży pożarnej. Nim na miejsce przybył śmigłowiec, pomoc dziecku została udzielona przez zespół ratownictwa medycznego z Reska. Dziecko z oparzoną ręką zostało przetransportowane śmigłowcem do Szczecina, a na miejscu już karetką pogotowia
Data publikacji: 2017.03.15 12.11.06
We wtorek 14 marca w Łobeskim Domu Kultury odbyły się Powiatowe Eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego oraz Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. W przeglądzie udział wzięło 25 wykonawców indywidualnych.
Jury po wysłuchaniu wykonawców Małego Konkursu Recytatorskiego w trzech kategoriach wiekowych postanowiło zakwalifikować do Eliminacji Wojewódzkich następujących recytatorów: Jakuba Trzmiela – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łobzie op. Bożena Korniluk, który recytował: „Leń” i „Hipopotam”; Macieja Prygla – Zespół Szkół Gimnazjalnych w Łobzie op. Joanna Marek, który recytował: „Nowe wyposażenie” i fragment „Rewolucja”; Maję Dąbrowską - Zespół Szkół
Gimnazjalnych w Łobzie op. Joanna Marek, która recytowała: „Litania o zbawienie od głupoty” i fragment „Wielki piątek, czyli kobieta demon”. Ponadto wyróżnienie otrzymali: klasy I-III: Krystian Szram – Łobeski Dom Kultury, Mikołaj Wójcik – Szkoła Podstawowa w Węgorzynie op.
Data publikacji: 2017.03.15 10.38.12
W listopadzie 2016 r. spółka Eco Revolution Polska złożyła wniosek do Starosty Łobeskiego o wydanie zezwolenia na przetwarzanie odpadów w procesie R11, na terenie Zakładu Przetwarzania Tworzyw Sztucznych przy ul. Drawskiej w Łobzie. W grudniu Starostwo zwróciło się z wnioskiem do Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Szczecinie o przeprowadzenie kontroli w zakresie spełnienia wymagań określonych w przepisach ochrony środowiska. Starosta na podstawie opinii ZWiOŚ odmówił wydania zezwolenia na przetwarzanie odpadów decyzją z dnia 23.02.2017 r.
Aktualności » Łobez-Węgorzyno
Data publikacji: 2017.03.14 12.18.48
W czwartek 9 marca o godzinie 9:02 służby ratunkowe zostały poinformowane o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło na drodze Łobez-Węgorzyno. W zdarzeniu uczestniczyły 2 samochody osobowe i ciężarowy. Jadąca od strony Węgorzyna 22-letnia mieszkanka gminy Węgorzyno z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się bokiem z jadąca od strony przeciwnej ciężarówką. Jako  pierwszy na miejscu wypadku był funkcjonariusz PSP w czasie wolnym z  JRG2 Szczecin, który od razu rozpoczął działania ratunkowe. Niestety  mimo reanimacji nie udało się uratować 22-latki. Kierowca ciężarówki  trafił do szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy drugi samochód  osobowy biorący udział z zdarzeniu stał zaparkowany na poboczu i w skutek wypadku został uszkodzony przez ciężarówkę.
Data publikacji: 2017.03.14 12.10.58
We wtorek 7 marca parę minut po godz. 10:00 służby zostały wezwane na skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej z Runowską w Węgorzynie, gdzie na drodze rozlana była pulpa. Niezidentyfikowany pojazd najprawdopodobniej hamując przed skrzyżowaniem wylał na drogę tę masę. Działania straży i policji w tym miejscu trwały około pół godziny. 
...
Artykułów: 540
Inne
» Region Sprzedam kozie mleko. Tel.696 308 679
» Resko. Mam do sprzedania grzejnik żeliwny,(nowy) 60cm. Skladajacy sie z 7 żeberek. Cena 40 zł. Tel.665 919 272
» Region Kupimy katalizatory od wszystkich aut dobre ceny. tel 668 148 052
» Resko Sprzedam koparkospycharkę MTZ82 z osprzętem Borexa rok 19994 Za kwotę 33 000 zł. Tel 515 573 204
Mieszkania
» Starogard Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, 56 mkw. z balkonem. Starogard. Okazja! Tel. 505 857 612
Motoryzacja
» Łobez Sprzedam części do fiata 126p. - tłumik, przeguby, 6 kół i inne - nowe. Tel. 793 119 134
» Region Kupimy samochody do jazdy opłacone i na części ..płacimy najlepsze ceny nr 668 148 052
» Resko Sprzedam Mercedesa Vito Rok 1999, diesel 110 cdi ubezpieczony z przeglądem. Cema 5500. Tel 515 573 204
Praca
» Węgorzyno Zatrudnię kierowce na autobus ( dowozy szkolne ) w Węgorzynie tel.504 616 989
Ostatnio dodane
Forum Regionalne nr 18
z dnia 19.5.2017
Forum Regionalne nr 17
z dnia 12.5.2017