Polityka cookies
Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz utrzymania sesji użytkownika po zalogowaniu. więcej informacji
Login
Hasło
 
 
...
Artykułów: 540
Data publikacji: 2015.06.19 21.27.50
Informowaliśmy już w FORUM o malutkim Kubusiu pozostającym w wielkiej potrzebie. By zachować swe młodziutkie życie musi poddać się przeszczepieniu szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Standardowe leczenie chłopczyka nie przynosi efektów. W Złocieńcu o pomoc dla malca na sesji Rady Miasta apelował wiceburmistrz Natan Fiutowski. Apel rodziców Kubusia - Gorąco apelujemy o pomoc dla naszego Kubusia oraz innych pacjentów chorych na nowotwory krwi. Zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS Polska. Tylko przeszczepienie od dawcy niespokrewnionego może uratować życie naszemu kochanemu synkowi.
Aktualności » Powiat Łobeski - Resko
Data publikacji: 2015.06.18 17.56.02
Na terenie powiatu łobeskiego są tylko dwie karetki pogotowia ratunkowego, jedna w Łobzie, druga w Resku. O trzecią stara się burmistrz Węgorzyna Monika Kuźmińska. Dwie karetki to za mało tym bardziej przy obecnym funkcjonowaniu szpitala w Resku i planach na jego przyszłość. Może się zdarzyć, że karetka nie dojedzie do pacjenta na czas, bo będzie akurat w trasie. Podczas sesji Rady Miejskiej w Łobzie kierownik stacji pogotowia ratunkowego Władysław Tabaka przedstawił radnym rzeczywisty obraz ratownictwa. To co powiedział nie napawa optymizmem.  Na terenie województwa zachodniopomorskiego są dwie dystrybutornie.
Data publikacji: 2015.06.15 15.20.22
W miniony piątek w godzinach wieczornych na łobeskich działkach w kierunku Dalna płonęła altanka. Do jej gaszenia wysłano dwa zastępy straży pożarnej. op
Aktualności » Przemysław Gm. Resko
Data publikacji: 2015.06.15 12.28.35
Nie minęły dwa tygodnie od zniszczenia pasieki a u Państwa Nowaków w Przemysławiu doszło do kolejnego zdarzenia. 13 czerwca ktoś strzelał prosto w okna pokoju na poddaszu ich budynku. Okno wychodzi na pobliski blok, który obecnie jest niezamieszkały. Policja zabezpieczyła dwie miedziane „śruciny”, które wyglądały jak kulki z łożyska – wyjaśnia Renata Nowak. Strzały oddano najprawdopodobniej w godzinach popołudniowych, gdy państwo Nowakowie byli poza domem w ogrodzie. –    Blok, z którego oddano strzały (co najmniej trzy) jest niezamieszkały, nikt tam nie przebywa poza jedyną osobą - moim kontrkandydatem, który ma do niego klucze i go dozoruje. Zażądam też ekspertyzy balistycznej, bo oględziny uszkodzeń jednoznacznie wskazują, że strzały zostały oddane prostopadle do szyby, a tam jedyne miejsce „odpowiednie”do tego (balustrada obrośnięta pnączem i wiele drzew oraz krzewów rosnących pomiędzy domem a blokiem) są dwa okna na najwyższej kondygnacji.
Data publikacji: 2015.06.15 10.20.49
W dniu 8 czerwca 2015r. Straż Miejska oraz pracownicy Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łobzie otrzymali od mieszkańca Łobza zgłoszenie, że mieszkanka Dalna znęca się nad psem. Po udaniu się na miejsce pracownicy urzędu oraz lekarz weterynarii zastali w komórce leżącego, przywiązanego łańcuchem, wychudzonego, brudnego, poranionego, psa. Pies natychmiast został odebrany
Aktualności » Drawsko Pomorskie
Data publikacji: 2015.06.11 16.31.24
Bezprecedensowy sukces odniosła 20-osobowa grupa żołnierzy z jednostek 12 Dywizji Zmechanizowanej, odnosząc zasłużone zwycięstwo podczas zawodów użyteczno-bojowych plutonów rozpoznawczych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, przeprowadzonych na przełomie maja i czerwca na poligonie w Wędrzynie. Trzon reprezentacji na czele z dowódcą - porucznikiem Szczepanem Fiedorowiczem, stanowili żołnierze 2 Brygady Zmechanizowanej ze Złocieńca. Dotychczasowe zmagania najlepszych zwiadowców odbywały się na poziomie drużyny. W tegorocznych zawodach po raz pierwszy zastosowano formułę rywalizacji plutonów. Reprezentacja "dwunastki" kierowana przez porucznika Szczepana Fiedorowicza, swój okres przygotowawczy intensywnie przepracowała w oparciu o infrastrukturę złocienieckiej brygady, poligonu drawskiego oraz w końcowej fazie - na poligonie w Wędrzynie, który był areną docelowych zmagań. "Dzięki przychylności i wyrozumiałości naszych przełożonych, oraz wsparciu technicznemu z 12. Brygady Zmechanizowanej oraz 5.
Data publikacji: 2015.06.11 16.30.10
Jest łatwo zauważalna prawidłowość: gdy Święto Bożego Ciała (w tym roku 4 czerwca w czwartek) przypada na czas w kraju po raz nie wiem który wzbudzających się polskich nadziei na godniejsze życie, wtedy procesje idące ulicami wszystkich nie tylko naszych miast są bardzo liczne.  Gdy zaś do głosu dochodzą poprawni nie tylko politycznie, świętowanie na ulicach już nie takie, a jakby znów w oczekiwaniu na coś. W tym roku W tym roku Boże Ciało w Złocieńcu znów było bardzo liczne. Procesja przeszła z parafii Maryi Wniebowziętej do parafii świętej Jadwigi Królowej Polski. Po drodze były jak zawsze cztery ołtarze. Było słońce, było ciepło. Dawnym zwyczajem dziewczynki wyściełały drogę Naszemu Panu płatkami kwiatów.
Data publikacji: 2015.06.11 16.28.56
Dokładnie o godzinie 5.52 dziewiątego czerwca we wtorek została otwarta główna bramka zmodernizowanego targowiska miejskiego nad Wąsawą. Utyskiwania na stan techniczny dotychczasowego placu udostępnionego handlowcom jako targowisko trwały kilkadziesiąt lat. Bywało i tak, że ten teren w całości pokrywała woda o głębokości ponad dwudziestu centymetrów. A i tak, że niemalże pośrodku placu wybijało szambo. Przynaglania wolnej prasy Przez wiele lat owo miejsce było starannie opisywane przez jedyny na tym terenie niezależny periodyk. Żadne inne tutejsze pismo przez kilkadziesiąt lat na temat tego targowiska nie dało ani jednej wzmianki.
Data publikacji: 2015.06.11 16.22.24
Jedną z najgorszych dróg powiatowych w Łobzie jest ulica Słowackiego. Jej stan pozostawia wiele do życzenia a mocno wypaczone chodniki utrudniają przejście. Ulica ta w świetle ważności dróg dla powiatu jest na szarym końcu, bowiem nie jest ulicą wyjazdową do żadnego z miast. Dodatkowy problem polega na tym, że konieczna jest tu wymiana kanalizacji. Jednak w ostatnim czasie wykołowywane są pomiary. Okazuje się, że w przyszłym roku ma zostać wykonana kanalizacja natomiast ze strony starosta – nowa nakładka oraz mają zostać wykonane nowe chodniki. Już została wykonana ulica Sikorskiego.
Data publikacji: 2015.06.11 16.20.13
35- letni mieszkaniec powiatu łobeskiego usłyszał zarzut   kradzieży telefonu komórkowego o wartości 600 zł. Za czyn ten grozi mu teraz kara do 5 lata pozbawienia wolności. Pod koniec miesiąca kwietnia 2015r. pokrzywdzony mężczyzna zawiadomił o kradzieży telefonu komórkowego marki Sony o wartości 600 zł na jego szkodę. Do przestępstwa doszło na terenie jednego z zakładów pracy w miejscowości Węgorzyno. Łobescy mundurowi pracujący nad sprawą ustalili   podejrzewanego o ten czyn sprawcę. Okazał się nim 35- letni mieszkaniec gminy Węgorzyno.
Data publikacji: 2015.06.11 16.19.34
„Obraz pasieki był przerażający, wszystkie ule, poza czterema, które stały osobno, były rozwalone w drobny mak. Pszczoły wysypane, daszki porozrzucane po całym terenie, poodrzucane, papa na nich pocięta, pozdzierana, ramki połamane, porozrzucane po krzewach, po drzewach. W pierwszym momencie nie zauważyliśmy nawet, że te ramki znajdują się  w takich miejscach. Do tego stopnia. To jest masakra. Nie wiem co to za bestia, bo to nie człowiek.  Wstępnie na temat zniszczenia pasieki w Przemysławiu pisaliśmy w poprzednim wydaniu.
Data publikacji: 2015.06.10 05.58.04
„Przyroda jest naszym skarbem”, „Szanuj zieleń”, „Chroń naturę” – takie hasła słyszymy od najmłodszych lat od rodziców, w szkole i telewizji. Słyszy myje również w czasie ogólnopolskich akcji (pochodów, happeningów, apeli) poświęconych ochronie środowiska, rozbudzaniu świadomości ekologicznej i wychowaniu „w zgodzie z przyrodą”.  Niestety, inicjatywy i akcje ekologiczne nie zmieniają mentalności tych, którzy bezkarnie wyrzucają śmieci do lasów i zanieczyszczają rzeki. Najlepszą i najskuteczniejszą formą edukacji ekologicznej jest zaangażowanie dzieci i młodzieży w sprzątanie zaśmieconych terenów. Widok pływających w rzece butelek, szmat, plastikowych reklamówek czy opon działa na wyobraźnię i uświadamia potrzebę walki o czystość środowiska. 26 maja wzięliśmy udział w akcji sprzątania Regi.  17 uczniów i 3 opiekunów o godz.
Aktualności » Drawsko Pomorskie.
Data publikacji: 2015.06.08 17.25.06
W trzecim kwartale tego roku ma nastąpić długo wyczekiwany remont odcinka krajowej 20-stki od skrzyżowania z drogą wojewódzką 175 do ronda przy skrzyżowaniu ulic Toruńskiej i 11 Pułku Piechoty. 28 maja br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie ogłosiła przetarg na remont drogi krajowej nr 20 w Drawsku Pomorskim. W ramach inwestycji wymienione zostaną dwie warstwy nawierzchni, krawężniki i chodniki. Jest to kompleksowy remont drogi, który wpłynie na poprawę wizerunku miasta i bezpieczeństwo jej użytkowników. Przypomnijmy, że Burmistrz Zbigniew Ptak kwestię remontu drogi poruszał w rozmowach m.in.
Data publikacji: 2015.06.08 17.21.19
Tego rodzaju pociągnięcie było mocno na wyrost, ale niestety zdarzyło się w gminie Złocieniec. Po kilku wystąpieniach gminian z Trybuny Obywatelskiej na poprzednich sesjach, z akcentem na - ekscesywne, radni: Zbigniew Albiniak, Waldemar Bolt, Mirosław Kacianowski, Tadeusz Koźma, Paweł Mela i Wojciech Pawłowicz przygotowali uchwałę o likwidacji możliwości wystąpień z tego miejsca. Z wymienionej piątki wnoszących uchwałę o likwidacji Trybuny, w podpisie dokumentu nie było Pawła Meli, który potem za odebraniem możliwości zabierania głosu z Trybuny ludziom z gminy jednak na sesji głosował. Na nic perora Przewodniczącego Po perorze na ten temat przewodniczącego Rady Mirosława Kacianowskiego (za zniesieniem Trybuny), głos zabrała jego zastępczyni Elżbieta Frankowska. Wystąpienie było nie tylko w obronie Trybuny, ale i z rzędu tych płomiennych, żarliwych – za ludźmi, za demokracją. Na obradach nie był obecny Waldemar Bolt i Grażyna Kozak. Za to na ręce przewodniczącego radna skierowała jakże wymowny list.
Aktualności » Powiat Łobeski.
Data publikacji: 2015.06.08 17.19.44
 Dotychczasowe stanowisko dyrektora SPZZOZ w Gryficach zdaje się nie pozostawiać złudzeń co do reskiego szpitala – ma tam być w przyszłości jedynie ZOL wbrew podpisanej umowie, zgodnie z którą  w szpitalu miały istnieć minimum trzy oddziały. Jedyną opcją, jaką dyrektor pozostawia starostwu powiatowemu w Łobzie, to dofinansowanie szpitala w Resku w kwocie miliona zł rocznie. Zdaje się również, że im dłużej trwają negocjacje i na większe ustępstwa idzie powiat łobeski tym więcej stara się „ugrać” dyrektor szpitala w Gryficach. Jakie jest stanowisko zarządu powiatu łobeskiego w tej sprawie? Od pewnego czasu zespół negocjacyjny prowadzi rozmowy z dyrekcją szpitala w Gryficach na temat przyszłości placówki lecznictwa zamkniętego. Sprawa do łatwych nie należy. Okazuje się, że mimo ustępstw starostwa negocjacje nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.  O ile za czasów poprzedniego dyrektora SPZZOZ w Gryficach Jacka Pietryki były plany aby rozbudować szpital i usytuować tu zakład geriatrii, obecny dyrektor Piotr Sołtysiński nie widzi szans rozwoju dla Reska i zdaje się, że jedyną opcją na przyszłość pozostaje pozostawienie tu tylko Zakładu Usług Leczniczych.
Data publikacji: 2015.06.08 16.54.02
Zapraszamy na film o dosyć często spotykanych aczkolwiek płochliwych stworzeniach - zaskrońcach
Data publikacji: 2015.06.03 17.55.27
21 czerwca w gminie Łobez, w której zawiera się okręg wyborczy  nr1, odbędą się ponowne wybory do Rady Powiatu. Mieszkańcy gminy Łobez będą wybierać pomiędzy dwoma kandydatami do Rady Powiatu: Jarosławem Żukiem i Michałem Karłowskim. Kampania wyborcza, zgodnie z załącznikiem do zarządzenia Wojewody Zachodniopomorskiego ma zakończyć się do 19 czerwca. Głosowanie zostanie przeprowadzone na podstawie tych samych spisów wyborców, które zostały sporządzone w związku z wyborami unieważnionymi. Aktualizacja  spisu wyborców obejmuje jedynie osoby, które pomiędzy wyborami unieważnionymi, a wyborami ponownymi ukończyły 18 lat oraz osoby, które w tym okresie zmarły lub utraciły czynne prawo wyborcze. Przypominamy, że postanowieniem z 30 stycznia br. Sąd Okręgowy w Szczecinie stwierdził nieważność wyboru radnego Jarosława Żuka wybranego w przeprowadzonych 16 listopada wyborach do Rady Powiatu w Łobzie w okręgu wyborczym nr 1 oraz stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego.
Aktualności » Przemysław-Gm. Resko.
Data publikacji: 2015.06.03 17.52.51
 Gdy miniony weekend mijał pod szyldem zabaw i atrakcji, szczególnie dla najmłodszych, mieszkańcy Przemysławia przeżyli prawdziwy horror. Ktoś w nocy zdemolował pasiekę liczącą około 50 uli. Sprawcy, którzy to zrobili doskonale wiedzieli, które ule są puste – tych bowiem nie ruszyli. Straty w pasiece wstępnie oszacowano na około 45 tys. zł.  Ponad pięćdziesięcioletnia pasieka została zniszczona. Ule zostały zdewastowane, daszki wisiały nawet na drzewach, krzewach, były porozrzucane wokół pasieki.
Data publikacji: 2015.06.03 17.52.09
 Osiem osób w tym dwaj żołnierze otrzymali zarzuty w sprawie udziału w grupie przestępczej i wyłudzeń przy przetargach na rzecz świdwińskiego garnizonu oraz innych jednostek wojskowych. Śledztwo w tej sprawie jest rozwojowe.
Data publikacji: 2015.05.28 15.31.14
To już drugi w krótkim czasie wypadek drogowy na ulicy 5 Marca w Złocieńcu. W pierwszym z nich została potrącona przez samochód rowerzystka. Skutki potrącenia były tak poważne, że wezwano ratunkowy śmigłowiec. Wedle tylko pobieżnej obserwacji kobieta doznała wielu złamań. Tym razem dachowanie Drugi wypadek, kolizja na tej ulicy wydarzyła się 21 maja w czwartek w godzinach popołudniowych. Z podporządkowanej ulicy III Pułku Piechoty wyjeżdżający samochód osobowy zderzył się z wozem sporządzonym rajdowo. Pojazd rajdowy dachował.
Data publikacji: 2015.05.28 15.21.05
W Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim w piątek 22. maja odbyła się rozprawa przeciwko urzędującemu wiceburmistrzowi Złocieńca Natanowi Fiutowskiemu. Rozprawę wyznaczono na 13.30. A punktualnie o godzinie 11.00 w Złocieńcu przed Urzędem Miasta pojawił się z transparentem Krystian Wierzbowski. Na transparencie taka oto wierszowanka: - Pijany za kółkiem.
Aktualności » Połczyn Zdrój
Data publikacji: 2015.05.28 15.18.08
W połowie kwietnia burmistrz Połczyna Zdroju wydała zarządzenie w sprawie określenia wysokości czynszu na najem lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Połczyn Zdrój. Podwyżka określona jest na 10 proc. Czynsz za lokale komunalne ustalany jest na zasadzie punktowej. Zgodnie z zarządzeniem dla lokali o standardzie określonym na poziomie do 13 punktów podwyżka czynszu wynosi z wartości 0,278 zł na 0,306 zł, natomiast dla lokali o standardzie powyżej 13 punktów z wartości 0,274 na 0,301 zł. Czynsz oblicza się mnożąc wartość punktu przez liczbę punktów ustalonych dla danego lokalu. A liczba punktów ustalonych dla konkretnego lokalu uzależniona jest od wielu czynników, w tym: rok budowy. Przykładowo lokale wybudowane po roku 1990 otrzymują 6 p.
Data publikacji: 2015.05.28 15.16.20
Nowy zbudowany zbiornik retencyjny, który nie został jeszcze wyposażony w pełną infrastrukturę użytkową, stał się popularnym terenem rekreacyjnym. Niestety, nie wszyscy potrafią uszanować piękno tego miejsca. Brzegi zarzucane są wszelkiego rodzaju śmieciami. Nieco zaniedbywana pod względem jakichkolwiek inwestycji wschodnia część Łobza, a konkretnie okolice trójkąta tworzonego przez ulice H. Sawickiej i Szosę Świdwińską, na przełomie 2014-2015 roku doczekała się ciekawego obszaru rekreacyjnego w postaci zbiornika wodnego, który utworzono na terenach byłych działek i rozciągającego się za nimi pierwotnie bagniska. Pomimo tego, iż z założenia jest to zbiornik retencyjny pełniący funkcje przeciwpowodziowe, okoliczni mieszkańcy bardzo szybko zaczęli korzystać z biegnących po wałach chodników w celach rekreacyjnych spacerując, biegając, jeżdżąc rowerami i wędkując. Wypadałoby się tylko z tego cieszyć gdyby nie to, że część użytkowników tego obiektu powstałego za nasze ciężko wypracowywane pieniądze korzysta z niego w sposób niewłaściwy.
Data publikacji: 2015.05.26 22.24.59
 Zatrzymane uprawnienia do kierowania, 400 złotych mandatu i 10 punktów karnych to efekt przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym. Wczoraj drawscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą. Kierowca w terenie, zabudowanym, na ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim przekroczył dozwoloną prędkość o 55 kilometrów. Zgodnie ze Za prędkość stracił prawo jazdy wskazaniem urządzenia pomiaru prędkości jechał 105 kilometrów na
Data publikacji: 2015.05.16 00.26.35
Mały jubileusz czyli dziesiąta "Kawiarenka artystyczna" z udziałem miejscowych utalentowanych mieszkańców naszego miasta, miał miejsce  w sali widowiskowej Centrum Kultury w Resku 25 kwietnia 2015. W imieniu Dyrekcji Centrum Kultury i Klubu Kobiet Aktywnych Ka-60, przybyłych gości, ciepłymi słowami powitała Pani Joanna Jakuszyk. Przypomniała historię spotkań kawiarenkowych, z których pierwsze dokonało się 12 lutego 2011r. Kawiarenka otwiera swoje podwoje nieregularnie, jednakże organizatorzy starają się prezentować w niej rodzime talenty, amatorów, ludzi uzdolnionych artystycznie. Tradycją kawiarenek, oprócz oczywiście strawy dla ducha, jest  słodki poczęstunek z kawą lub herbatą. Dziesiąta kawiarenka nie odbiegła od założeń - na scenie pojawiła się młodsza i trochę "starsza" młodzież. Na początek przed publicznością wystąpili uczniowie gimnazjum, pod kierunkiem polonistki Pani Joanny Murat, w małej formie teatralnej zatytułowanej "Zemsta inaczej".
Data publikacji: 2015.05.15 23.47.25
Funkcjonariusz świdwińskiej Policji odebrał z rąk Wiceministra Spraw Wewnętrznych Grzegorza Karpińskiego jedno z najwyższych państwowych odznaczeń, przyznawanych przez Prezydenta RP. W ceremonii towarzyszył Komendant Główny Policji nadinsp. Krzysztof Gajewski. Podczas uroczystości, która odbyła się 5 maja w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, odznaczenia, wręczał Wiceminister Spraw Wewnętrznych Grzegorz Karpiński, wraz z towarzyszącym mu Komendantem Głównym Policji, nadinsp. Krzysztofem Gajewskim. Wśród odznaczonych był również policjant Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie sierż. szt.
Data publikacji: 2015.05.15 23.44.34
Gdy Polska żyła wyborami prezydenckimi w Łobzie dla grupy związanej z piłką nożną najważniejszym wydarzeniem były wybory w MLKS Światowid Łobez. Patowa sytuacja, jaka nastąpiła w tym klubie, doprowadziła do wyznaczenia kuratora, który miał za zadanie prawidłowo przeprowadzić wybory, wyłaniając jeden zarząd.
Data publikacji: 2015.05.15 23.42.49
W grudniu ubiegłego roku do Prokuratury Rejonowej w Białogardzie wpłynęło pismo jednego z przedsiębiorców, w którym zaświadcza, że wręczał korzyści majątkowe burmistrzowi Świdwina Janowi Owsiakowi a także wykonywał prace na rzecz inspektora nadzoru, za które nie otrzymał wynagrodzenia.
Data publikacji: 2015.05.15 23.36.06
Dziewiątego maja w sobotę przed szesnastą na ulicy Mirosławieckiej wydarzył się śmiertelny w skutkach wypadek drogowy. Po zderzeniu motoru z samochodem osobowym życie stracił prowadzący motocykl. W akcji ratunkowej wzięła udział załoga ratunkowego helikoptera w slangu ratowników zwanym „śmigłem”. Były karetki pogotowia ratunkowego i kilka jednostek straży pożarnej (ze Złocieńca, Drawska Pomorskiego i wojskowa z Budowa). Na miejscu
...
Artykułów: 540
Inne
» Region Sprzedam kozie mleko. Tel.696 308 679
» Resko. Mam do sprzedania grzejnik żeliwny,(nowy) 60cm. Skladajacy sie z 7 żeberek. Cena 40 zł. Tel.665 919 272
» Region Kupimy katalizatory od wszystkich aut dobre ceny. tel 668 148 052
» Resko Sprzedam koparkospycharkę MTZ82 z osprzętem Borexa rok 19994 Za kwotę 33 000 zł. Tel 515 573 204
Mieszkania
» Starogard Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, 56 mkw. z balkonem. Starogard. Okazja! Tel. 505 857 612
Motoryzacja
» Łobez Sprzedam części do fiata 126p. - tłumik, przeguby, 6 kół i inne - nowe. Tel. 793 119 134
» Region Kupimy samochody do jazdy opłacone i na części ..płacimy najlepsze ceny nr 668 148 052
» Resko Sprzedam Mercedesa Vito Rok 1999, diesel 110 cdi ubezpieczony z przeglądem. Cema 5500. Tel 515 573 204
Praca
» Węgorzyno Zatrudnię kierowce na autobus ( dowozy szkolne ) w Węgorzynie tel.504 616 989
Ostatnio dodane
Forum Regionalne nr 18
z dnia 19.5.2017
Forum Regionalne nr 17
z dnia 12.5.2017