Polityka cookies
Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz utrzymania sesji użytkownika po zalogowaniu. więcej informacji
Login
Hasło
 
 
...
Artykułów: 540
Aktualności » Powiat Łobeski
Data publikacji: 2015.07.10 15.18.42
Zarząd Powiatu Łobeskiego przyznał stypendia sportowe dla zawodników osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym rangi krajowej, makroregionalnej i wojewódzkiej. Zarząd powiatu przyznał stypendia dla: Mateusza Czekajewskiego (Łobeski Klub Kyokushin Karate) o d 1 lipca 2015 do 31 grudnia 2015 w wysokości 150złmiesięcznie. Stypendium otrzymał również Wojciech Dyła (Łobeski Klub Kyokushin Karate) od 1 lipca 2015 do 31 grudnia 2015 w wysokości 150 złmiesięcznie. Mateusz Gunera reprezentujący Międzyszkolny Klub Sportowy „Olimp” w Łobzie, lekkoatletyka, rzut oszczepem – od 1 lipca do 31 grudnia br. - 250zł miesięcznie. Magdalena Wojciechowska – Jeździecki Klub Sportowy „AMICO MOŁDAWIN” jeździectwo – od 1 lipca do 31 grudnia – w wysokości 250 zł miesięcznie. Agata Pieróg (Międzyszkolny Klub Sportowy „OLIMP” w Łobzie (lekkoatletyka, biegi) od 1 lipca do 31 grudnia- w wysokości 250 zł miesięcznie.
Data publikacji: 2015.07.10 15.16.07
W miniony piątek burmistrzowie kolejny raz rozmawiali z inwestorem, który chce w Łobzie założyć firmę. Jej uruchomienie planuje już na wrzesień. Zamierza zatrudnić 22 osoby i równocześnie współpracować z innymi firmami na terenie Łobza. Przyszły przedsiębiorca zainstaluje się w hali jednego z przedsiębiorców na terenie miasta. Już zostały ustalone warunki współpracy. Prowadzone są również rozmowy z jedną z łobeskich firm, w której miałaby być wykonywana część materiałów. Ukraiński inwestor planuje produkować tutaj elementy do maszyn rolniczych.
Data publikacji: 2015.07.10 15.14.50
7 lipca użytkownicy telefonów komórkowych w całym regionie zostali pozbawieni wykonywania jakichkolwiek połączeń. Telefony komórkowe działały tylko w jednej sieci. Praca urzędów i instytucji została sparaliżowana niemal na cały dzień. Wszystko wróciło do normy dopiero o godz. 14.30. Jak dowiedzieliśmy się w serwisie prasowym sieci komórkowej przyczyną awarii była dewastacja infrastruktury telekomunikacyjnej  pomiędzy Gryficami i Stargardem Szczecińskim. MM
Data publikacji: 2015.07.10 15.13.35
4 lipca 2015r około godz. 18.00-19.00 – 18.letni mieszkaniec Łobza wyszedł z kąpieli z jeziora „Woświn” w Cieszynie i poszedł w nieznanym kierunku. Wobec tego, że mężczyzna nie wracał, jego znajomi rozpoczęli poszukiwania na własną rękę. Poszukiwania jednak nie przyniosły rezultatu.
Data publikacji: 2015.07.10 15.12.16
Coraz chętniej polskie urzędy wspomagają niemiecki kapitał niszcząc własny. Jaki jest tego cel – trudno powiedzieć. Liczby mówią same za siebie. W ciągu pół roku urzędy z terenu powiatu drawskiego wspomogły prasę z niemieckim kapitałem  kwotą ponad 40 tys. zł, gdy w tym samym czasie dla wszystkich pozostałych gazet lokalnych z kapitałem polskim przeznaczyły 31 tys. zł. W obliczu takiej rzeczywistości polskie media nie mają szans na przetrwanie.
Data publikacji: 2015.07.10 10.52.54
Gdy żar lał się z nieba, niedzielni uczestnicy spływu kajakowego aktywnie wypoczywali w cieniu drzew rosnących po obu stronach Regi. Płynąc w kajakach absolutnie nie odczuwali upału, z którym zmagali się ci wszyscy, którzy postanowili zostać w domach. Przesympatyczni goście ze Stargardu Szczecińskiego, Szczecina oraz z Nowogardu przybyli do Worowa, gdy jeszcze nikt nie był w stanie stwierdzić jaka będzie aura. Choć termometry rano wskazywały temperaturę powyżej 20st. C. niebo całkowicie pokrywały chmury. Nie minęło jednak dużo czasu po wyruszeniu z Prusinowa, a chmury rozproszyły się, odsłaniając błękit nieba i słońce.
Data publikacji: 2015.07.03 14.31.16
W ostatni poniedziałek czerwca radny miejski Marek Tarka przy wsparciu czterech radnych złożył wniosek o przejęcie od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej oddział Regionalny w Szczecinie „stadionu” na osiedlu. Wniosek mógł zostać złożony dzięki negocjacjom prowadzonym z dyrektorem Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Dyrektor zaproponował korzystne rozwiązanie dla mieszkańców Świdwina.
Data publikacji: 2015.07.03 13.39.39
27 czerwca w parku miejskim w Łobzie już po raz trzeci Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Łobeskiego zorganizowała „Łobziuki - parasol dla kultury.” Wydarzenie  współfinansowało Starostwo Powiatowe, w organizacji pomagali m.in. uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Łobzie i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej. Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z wielu stoisk warsztatowych albo zaprezentować własne umiejętności i zdolności na forum publicznym.    
Data publikacji: 2015.07.03 13.37.43
 Czy możliwe jest, wzorem niektórych miast w Polsce, odpracowanie zadłużenia czynszu za lokale mieszkalne? W maju magistrat sporządził trzy wnioski  do sądu o zapłatę zaległego czynszu za lokale mieszkalne. W związku z tym podczas posiedzenia Rady Miejskiej, jakie miało miejsce w minioną środę, radna Leokadia Włodarz zapytała burmistrza Łobza Piotra Ćwikłę czy można zaproponować zadłużonym lokatorom pracę, aby w jej ramach mogli odpracować swój dług. Nim burmistrz udzielił odpowiedzi przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Górecki zauważył, że są miasta w Polsce, które podejmują wyzwania. Podobne podejmowane były również w Łobzie przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Jutrzenka”. Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła poinformował, że szanse istnieją. –    Przygotujemy uchwałę, która pozwalałaby na takie działania. Jest szansa aby to wprowadzić.
Aktualności » Węgorzyno-Gmina.
Data publikacji: 2015.07.03 13.37.00
Radni miejscy przyznali dotacje na remonty kościołów mieszczących się z obrębie gminy Węgorzyno. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Tomasza Apostoła w Runowie otrzymała dotację od gminy  w wysokości 20 tys. zł na remont wieży i kościoła filialnego pw. Wniebowzięcia NMP w Chwarstnie etap II.
Data publikacji: 2015.07.03 13.36.08
Łobescy policjanci zatrzymali 31- latka, który podczas wspólnej biesiady zaatakował swojego kompana grożąc mu nożem i bijąc po całym ciele. Sprawca zabrał pokrzywdzonemu telefon komórkowy wart 600 złotych. Teraz najbliższe miesiące napastnik spędzi w areszcie. Na początku tygodnia policjanci z Reska otrzymali informację od emerytowanego funkcjonariusza, że jeden z mężczyzn został pobity i okradziony przez osobę, z którą wcześniej pił alkohol. Poszkodowany 45- latek nie potrafił dokładnie podać przebiegu tego zdarzenia. Jedyne co pamiętał to fakt, że kilka godzin wcześniej pił alkohol z przypadkowo poznanymi osobami. Podczas tej biesiady nieznany mu mężczyzna w pewnym momencie zaatakował go przewracając na ziemię i bijąc po całym ciele.
Data publikacji: 2015.06.29 13.38.43
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Broczynie ma 70 lat, liczy 40 członków, wśród których znajdują się członkowie czynni, honorowi oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Jednostce od 20 lat Prezesuje Dh Eugeniusz Rogacki. Mszę św. w intencji strażaków i ich zmarłych kolegów odprawił proboszcz Parafii Broczyno ks. Jacek Maszkowski oraz Gminny Kapelan OSP ks. Michał Kolek. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia i wyróżnienia, którym towarzyszyły nawet   łzy wzruszenia.
Data publikacji: 2015.06.29 13.38.05
Podczas posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa, Praworządności, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, która miała miejsce 15 czerwca kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej A. Kot  zauważył, że ulica Kościuszki w Świdwinie jest w opłakanym stanie zarówno pod względem kanalizacji deszczowej jak  i pod kątem nawierzchni drogi. - W tym roku mieliśmy zlecić opracowanie i inwentaryzację tej sieci, bo nikt nie wie w jakim jest stanie ta sieć. Generalnie na terenie całego miasta powinno być zlecone opracowanie stanu sieci kanalizacji deszczowej, ale niestety nie ma na to pieniędzy. Brakuje środków finansowych na opracowanie stanu inwentaryzacji wszystkich sieci deszczowych - powiedział. W tym roku miasto wykonuje przebudowę ulicy Wiejskiej i Spacerowej, przy tej okazji wykonywana jest również sieć kanalizacji deszczowej. Będzie ona miała za zadanie tylko i wyłącznie odbierać wodę z terenu dróg.
Data publikacji: 2015.06.29 13.37.35
Od ubiegłego miesiąca nie ustaje dyskusja dotycząca zgody większości radnych na sprzedaż 3 hektarów ziemi pod mającą tu powstać fabrykę mebli. Część mieszkańców zwyczajnie nie wierzy, że kiedykolwiek powstanie tu jakikolwiek zakład produkcyjny, bynajmniej nie tej spółki. Dlaczego? 29 grudnia ubiegłego roku podczas sesji Rady Miejskiej sekretarz miasta A. Rewiński zwrócił się o zmianę porządku obrad i wprowadzenie nowego projektu uchwały w sprawie przeznaczenia do zbycia działki gruntu o powierzchni 1,5 ha w Świdwinie przy ul. Królowej Jadwigi. Sekretarz uzasadnił, że temat powstał tuż przed świętami i dlatego nie było możliwości w normalnym trybie doręczyć tego projektu radnym.  Zgodnie ze Statutem „Projekt uchwały dotyczący spraw niecierpiących zwłoki doręcza się radnym na sesji”.
Data publikacji: 2015.06.29 13.35.43
Bardzo prosimy o oddanie głosu na zdjęcie wykonane przez Paulinę Kosińską uczennicę klasy VIb. Praca przewodniczącej naszego samorządu uczniowskiego jest już w pierwszej trójce najpopularniejszych fotografii w ogólnopolskim konkursie sieci EMPIK. Pomóż jej wygrać w plebiscycie publiczności. JAK GŁOSOWAĆ? Wybieramy stronę ze zdjęciem (poniżej link:). Po próbie zagłosowania pojawia się okno logowania. U dołu znajdujemy panel "załóż konto", klikamy, wprowadzamy adres mail, zakładamy konto, odznaczamy drugą zgodę, jeśli nie chcemy e-ofert z EMPIK-u, po czym otwieramy pocztę i klikamy link rejestracyjny, następnie głosujemy na zdjęcie Pauliny i jeszcze raz klikamy - tym razem link weryfikacyjny w drugiej wiadomości. GOTOWE! Głosujemy do końca czerwca - z każdego adresu mailowego można oddac 1 głos!  DZIĘKUJEMY!!! www.
Data publikacji: 2015.06.29 13.35.13
Pod koniec czerwca radni miejscy otrzymają projekt uchwały dotyczący podwyżki cen za wodę i ścieki. Stawki cen za wodę dla gospodarstw domowych mają wzrosnąć o 1,65proc., dla pozostałych odbiorców wzrost ma być taki sam. Z kolei cena za ścieki ma wzrosnąć dla gospodarstw domowych o 5,93 proc. z kolei dla pozostałych odbiorców o 3,09 proc. opłata abonamentowa ma wzrosnąć o 2,3 proc., podobnie jak opłata za rozliczenie w budynkach wielolokalowych.
Data publikacji: 2015.06.29 13.33.52
12 maja Prokurator Rejonowy w Białogardzie wydał zarządzenie o przyjęciu zażalenia na postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa przedsiębiorcy, który zaświadcza, że wręczał korzyści majątkowe burmistrzowi Świdwina a także wykonywał prace na rzecz inspektora nadzoru, za które nie otrzymał wynagrodzenia. Akta główne sprawy zostały przekazane do Sądu Rejonowego w Białogardzie,VII zamiejscowy Wydział Karny w Świdwinie w celu rozpoznania zażalenia na postanowienie z dnia 6 lutego 2015roku o odmowie wszczęcia śledztwa. Termin posiedzenia został wyznaczony na 20 lipca. Przypominamy, że zgodnie z zawiadomieniem jakie przedłożył przedsiębiorca wręczył on łapówkę w wysokości 13 tys. zł, natomiast prace wykonane na rzecz spółki w Koszalinie za które nie otrzymał wynagrodzenia wycenione są w wysokości 450 tys. zł. Kolejny zarzut dotyczy malowania Kościoła Garnizonowego na kwotę 15 tys.
Data publikacji: 2015.06.29 13.32.20
W dniu 17 czerwca 2015 w Środowiskowym  Dom Samopomocy w Łobzie odbył się XII Przegląd Piosenki prezentowanej przez niepełnosprawnych artystów. Spotkali się tam, aby przy muzyce o reggae spędzić radosne chwile. Dla przybyłych gości czekało wiele atrakcji w „Klubie plazza” – tańce i kolorowe koktajle w klubowym jamajskim barze. Przegląd piosenki organizowany jest przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Łobzie cyklicznie od 12 lat. Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Łobzie przekazali na rzecz  Środowiskowego   Domu Samopomocy w Łobzie kupon podarunkowy na zabezpieczenie potrzeb związanych z działalnością placówki. W przeglądzie wzięło udział 12 grup:  1. Środowiskowy Domu Samopomocy w Goleniowie.
Data publikacji: 2015.06.29 13.30.25
28 maja 2015 roku uczniowie klasy II LO Zespołu Szkół w Resku, wybrali się na wycieczkę do Berlina. Wyjazd miał na celu poszerzenie wiadomości na temat architektury, malarstwa i rzeźbiarstwa różnych epok, poznanie nowych kultur i religii oraz przywołanie kilku faktów historycznych. Swoją przygodę zaczęliśmy już o piątej rano, wyruszając z Reska busem. Droga minęła Nam bardzo szybko, analizowaliśmy mapy Berlina i opracowywaliśmy trasę Naszej wędrówki. Około godziny dziewiątej dotarliśmy na miejsce. Pierwszym punktem na liście była instalacja ku czci ofiar Holocaustu. Pomnik Pomordowanych Żydów Europy (Denkmal für die ermordeten Juden Europas) wywarł na Nas ogromne wrażenie.
Data publikacji: 2015.06.29 13.29.13
 20 czerwca w sobotę  Ognisko TKKF Błyskawica w Łobzie kolejny raz zaskoczyło mieszkańców grodu nad Regą swoją fantazją i pomysłowością w organizowaniu imprez. Tym razem  wykorzystano prastare święto Słowian Noc Kupały znanej jako Noc Świętojańska.  Wianków i wody a także ognia zabraknąć nie mogło, paprocie rosną opodal – wszystko więc musiało się zgrać. Najbardziej jednak towarzystwo. Z tym ostatnim problemów nie było, uczestnicy imprezy nie tylko w najdłuższym dniu przesilenia letniego potrafią bawić się wyśmienicie. Gdy Regą ku miastu płynęły z Prusinowa osady kajakarskie na miejscu zjawiło się całkiem sporo osób, których przywiódł czar tradycji. Jedna grupa rozstawiała stoły i rozpalała ognisko, druga wiła wianki na okolicznych łąkach.
Data publikacji: 2015.06.29 13.28.22
19 czerwca 2015 odbyła się uroczystość otwarcia zmodernizowanej i rozbudowanej oczyszczalni ścieków w Łobzie.  Koszt inwestycji to ponad 13  milionów złotych, dofinansowanie   z Wojewódzkiego Funduszu  Ochrony Środowiska to kwota prawie 6,7 miliona złotych.  Realizacja inwestycji obejmowała między innymi:   zwiększenie wydajności i sprawności  oczyszczalni, mechanizację i automatyzację procesów oczyszczania ścieków w  usuwaniu osadu nadmiernego. Wprowadzeniu nowej konstrukcji zbiorników  oczyszczalni w technologii żelbetowej, gwarantującej szczelność obiektów i  ich wieloletnią odporność na zniszczenie. Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła powitał przybyłych gości: wiceprezesa WFOŚ Radosława Mackiewicza, przedstawicieli firmy FAMBUD wykonawcy projektu, wicestarostę powiatu łobeskiego Grażynę Karpowicz, przedstawicieli rady  miejskiej w Łobzie, przewodniczącego rady miasta Bogdana Góreckiego, burmistrza poprzedniej kadencji Ryszarda Solę oraz jego zastępcę Ireneusza Kabata, którzy rozpoczęli ten projekt, pracowników wydziału inwestycyjnego i budżetowego urzędu miejskiego, którzy sprawowali pieczę nad przebiegiem inwestycji,   prezesa PWiK Józefa Misiun oraz pracowników którzy pomagali przy realizacji tego projektu. Grażyna Karpowicz wicestarosta powiatu łobeskiego w imieniu starosty Pawła Marka pogratulowała zakończenia inwestycji. Podkreśliła, że powiatowy plan ochrony środowiska (uchwalony przez radę powiatu poprzedniej kadencji do roku 2020) zawiera wysokie priorytety ustawione dla ochrony środowiska w powiecie.
Data publikacji: 2015.06.25 20.54.22
 „Bezpieczny Autobus” to darmowa usługa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, która pozwala sprawdzić online podstawowe informacje o autobusie lub każdym pojeździe przeznaczonym do transportu więcej niż dziewięciu osób. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu na stronie serwisu www.bezpiecznyautobus.gov.pl  Strona jest dostępna również na telefonach komórkowych. Dzięki niej podróżny upewni się między innymi czy autobus: ma ważne ubezpieczenie OC, posiada ważne obowiązkowe badanie techniczne, nie jest oznaczony obecnie w bazie jako wyrejestrowany lub kradziony. Bez złotówki Usługa jest darmowa i pozwala w szybki i wygodny sposób uzyskać informacje, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo podróżowania autokarem, busem lub autobusem.
Data publikacji: 2015.06.25 20.50.56
Drawscy policjanci zatrzymali sprawce kradzieży biżuterii. 22-latek własnej babci ukradł minie wartości ponad 6 tysięcy złotych. W piątek 80-letnia mieszkanka Drawska Pomorskiego zgłosiła, że została okradziona. Gromadzona przez lata biżuteria nagle zniknęła. Podejrzenie szybko padło na wnuczka, który w przeszłości, w sposób nieuprawniony również sięgał po mienie swojej babci. Jeszcze tego samego dnia 22-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży, do którego popełnienia przyznał się.
Aktualności » Runowo Pom. Gm. Węgorzyno.
Data publikacji: 2015.06.22 19.53.22
Od 17 czerwca do północy 30 czerwca przejazd kolejowy w Runowie Pomorskim będzie zamknięty. Prace w tym miejscu wykonuje firma Schweerbau GmmbH7Co.KG Branch Office Poland.   op
Data publikacji: 2015.06.22 19.51.31
W ostatni czwartek maja radni miejscy podjęli uchwałę, zgodnie zgodnie z którą od 1 lipca opłata za śmieci segregowane będzie o 1 zł mniejsza niż dotychczas. Za śmieci segregowane należy zapłacić już 22 zł od osoby. Wysokość stawki wchodzi automatycznie bez konieczności składania nowej deklaracji. op
Data publikacji: 2015.06.22 17.08.44
Zdecydowanym zwycięzcą ponownych wyborów do Rady Powiatu został Jarosław Tomasz Żuk. Przypominamy,że w listopadowych wyborach Jarosław Tomasz Żuk wygrał jedynie jednym głosem z Michałem Karłowskim. Podczas niedzielnych wyborów różnica głosów zmieniła się diametralnie. Za Jarosławem Żukiem zagłosowało 875 wyborców, natomiast za Michałem Karłowskim – 275. W wyborach wzięło udział 10,3 procent osób uprawnionych. MM
Data publikacji: 2015.06.22 15.47.15
 9 czerwca 2015 r. młodzież pod kierunkiem pana Wiesława Piotrowskiego i Macieja Rydzewskiego prowadziła prace związane z katalogowaniem zabytków, w ramach przygotowania w sali historycznej Izby Pamięci. Uczniowie uporządkowali, opisali i nadali numery katalogowe zgromadzonym pamiątkom z przeszłości. Wykorzystali w praktyce wiedzę i umiejętności zdobyte podczas warsztatów muzealnych w Koszalinie. Kolejnym etapem prac będzie sporządzenie podpisów zgromadzonych przedmiotów tak, aby osoby zwiedzające wystawę mogły zapoznać się z ich historią i przeznaczeniem oraz pochodzeniem. Prace w sali historycznej prowadzone są w ramach projektu "Historia naszego miejsca" realizowanego przez Stowarzyszenie „Jesteśmy razem” z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 R.
Data publikacji: 2015.06.22 15.43.57
Na liście oczekujących na mieszkania w gminie Łobez jest około 80 rodzin,w  tym wile rodzin wielodzietnych. W związku z tym, ze gminy obecnie nie stać na wybudowanie mieszkań komunalnych władza łobeska zastanawia się nad innym rozwiązaniem. Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła wyjaśnił, że skoro gminy nie stać na wybudowanie bloków mieszkalnych dla oczekujących rodzin ,to rozwiązaniem może być partnerstwo publiczo prywatne. Gmina ze swojej strony oferuje grunt, inwestor prywatny na tym gruncie buduje. Gmina administruje, inwestor – zarządza budynkiem. Takie rozmowy już trwają i być może jeszcze w tym roku zostanie wykonana dokumentacja a budowa rozpocznie się w roku przyszłym. –    Budownictwo socjalne i komunalne jest konieczne.
Data publikacji: 2015.06.19 21.32.12
Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych mają co robić. Właśnie trwa sezon wykaszania poboczy ale nie tylko.   Trwa wymiana chodników w ulic Sikorskiego i Sienkiewicza w Łobzie oraz chodniki w Dobrej w ul. 3 Maja. W Łobzie wymieniana jest nawierzchnia i regulowane są parkingi zgodnie ze standardami w ul. Okopowej. Zarząd Dróg Powiatowych zaczyna wykładać kruszywem  drogę Gardno-Gozdno, równocześnie łatane są ubytki w drogach i koszone pobocza.
...
Artykułów: 540
Inne
» Region Sprzedam kozie mleko. Tel.696 308 679
» Resko. Mam do sprzedania grzejnik żeliwny,(nowy) 60cm. Skladajacy sie z 7 żeberek. Cena 40 zł. Tel.665 919 272
» Region Kupimy katalizatory od wszystkich aut dobre ceny. tel 668 148 052
» Resko Sprzedam koparkospycharkę MTZ82 z osprzętem Borexa rok 19994 Za kwotę 33 000 zł. Tel 515 573 204
Mieszkania
» Starogard Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, 56 mkw. z balkonem. Starogard. Okazja! Tel. 505 857 612
Motoryzacja
» Łobez Sprzedam części do fiata 126p. - tłumik, przeguby, 6 kół i inne - nowe. Tel. 793 119 134
» Region Kupimy samochody do jazdy opłacone i na części ..płacimy najlepsze ceny nr 668 148 052
» Resko Sprzedam Mercedesa Vito Rok 1999, diesel 110 cdi ubezpieczony z przeglądem. Cema 5500. Tel 515 573 204
Praca
» Węgorzyno Zatrudnię kierowce na autobus ( dowozy szkolne ) w Węgorzynie tel.504 616 989
Ostatnio dodane
Forum Regionalne nr 18
z dnia 19.5.2017
Forum Regionalne nr 17
z dnia 12.5.2017